Pohled shora na nově položenou střechu
Pohled na konstrukci krovů zdola

Tesařství Václav Bůžek

Jsme firma rodinného typu s tradicí od roku 2013. Naší vizí je provádět svědomitě a kvalitně řemeslná práce, především v oblasti tesařství, klempířství ale i dalších menších či větších řemeslných prací. Podrobnosti o naší nabídce najdete v sekci „Služby“

Pohybujeme se hlavně v oblasti Znojemska a okolí, můžeme se ale domluvit i na delším dojezdu. Zakládáme si na tom, abyste se s námi cítili jako v dobrých rukou.

Disponujeme zařízenou dílnou se širokou škálou nástrojů a strojů, jako CNC obráběcí stroje, řezačky, ohýbačky a další, disponujeme mnoha certifikáty předních světových výrobců a neustále se zdokonalujeme, jak vlastními zkušenostmi, tak adopcí nejnovějších postupů a materiálů

výhody spolupráce s námi

01
ZNOJEMSKO A OKOLÍ
Sídlíme v Pavlicích a pohybujeme se převážně v okolí Znojemska. Pokud jste tedy místní, možná jste našli svého oblíbeného tesaře či klempíře.
02
ZKUŠENOSTI
Máme letité zkušenosti nejen s novými stavbami, zhodnotíme i Vaše současné stavby, které umíme opravit a zrekonstruovat.
03
DODÁNÍ MATERIÁLU
Veškerý materiál, a to ověřený a kvalitní, obstaráme my. Odpadají Vám tak veškeré starosti s dodávkami pro Váš projekt.
04
VLASTNÍ VÝROBA
Disponujeme širokou škálou strojů pro práci se dřevem nebo kovem. Vše potřebné si vyrobíme a nejsme závislí na jiných dodavatlích.
05
PRÁCE NA STAVBĚ
Nejsme omezeni jen prací se dřevem a kovem, zajistíme také půdní vestavby, zateplení, sádrokarton, střešní okna a další práce.
06
JSME SPOLEHLIVÍ
Dodržujeme termíny a jste pro nás na prvním místě. Budeme rádi, když se o tom sami přesvědčíte.